Geschiedenis
Er zijn 19253 boeken gevonden. Getoond worden: 1 t/m 20
1
2
3
4
|
volgende >
|
laatste >>
|
Opnieuw zoeken
|
--
Beknopt overzigt van het verhandelde bij het gecombineerde collegie van het Polderdistrict Boemelerwaard, boven den Meijdijk, om vast bepalingen te beramen tot betere uitlozing van het binnen- of kwlwater.
's=Hertogenbosch. Drukkerij Lutkie & Cranenburg. 1853 Contemporary sewn gray marbled wrappers, 8vo:
¶ " In veertien gesprekken laten de nieuwe buren iets zien van hun leven ". (42888).
EUR 14.00
|
bestel
|
vraag
|
--
De Belgische Redemptoristen in de vreemde missiën. Congo - Rutheensch Canada - Ukrainen - West Indië.
Redemptoristen. Original publisher's sewn paperback, coat-of-arms on frontcover, 8vo; 96pp., richly illustrated. Some wear cover, but still a fine copy.
(4499).
EUR 15.00
|
bestel
|
vraag
|
--
De veiligheid en de beveiliging van Pim Fortuyn. Feiten en verantwoordelijkheden.
's-Gravenhage. Sdu Uitgevers. 2002 Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo; 402pp., footnotes, abbreviations, conclusion, appendices. Very fine. ISBN: 9012097657.
¶ Commissie Feitenonderzoek Veiligheid en Beveiliging Pim Fortuyn. ¶¶ Deze uitgave bevat een minutieuze reconstructie van de beveiliging van Fortuyn en een uitgebreide analyse van het bestaande stelsel van persoonsbeveiliging. De commissie heeft de indruk dat de persoonsbeveiliging van Fortuyn is onderschat. Een van de oorzaken daarvan is de weinig coöperatieve instelling van Fortuyn zelf omtrent de beveiliging van zijn persoon. Maar ook de gebrekkige organisatie van de beveiliging van personen bij de overheid. Met De veiligheid en beveiliging van Pim Fortuyn krijgt u een compleet beeld van de organisatie van de persoonsbeveiliging en van de feitelijke gang van zaken rondom de beveiliging van Fortuyn. (11664).
EUR 18.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Divers traitez de Paix conclus et signez à Munster et à Osnabrug en Westphalie le 24. Octobre 1648. Comme aussi ceux qui furent faits à Nuremberg. En excution des premiers, touchant la satisfaction des milices, l'evaction des places, et le licenciement des troupes en l'année 1650. Avec le Bref de nôtre St. Père le Pape, contenent sa Protestation contre ces Traitez, et les prerogatives d'Aix la Chapelle. Le tout servant de Preuves à l'histoire de l'empire.
La Haye. Henri van Bulderen, Marchand Libraire, dans le Pooten, à l'Enseigne de Mezeray. 1694 Contemporary full brown leather binding, raised bands, gilt ornamentation, 2nd enlarged edition [1685], 12mo: 397pp., [3]pp., table of contents. Spine damaged [5cm missing]. ¶¶ Fine - firm copy.
(32140).
EUR 275.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Empires of the Ancient Near East [4 Vols. in Slipcase].
London. The Folio Society. Original publisher's Vol. 1: The Babylonians: 440pp. Vol. 2: The Hittites: 240pp. Vo. 3: The Egyptians: 480pp. Vol. 4: The Persians: 374pp. Dustjacket some wear. ¶¶ Very fine complete set.
(37066).
EUR 65.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Grote historische Stoet Poperinge 1947. Inhuldiging burgemeester Deschot - 800e verjaring van de Toekenning der 1e Keure aan de stad.
Poperinge. Gemeentebestuur Poperinge. 1947 Original publishers stapled wrappers, pictorial front- and backcover, 12mo; 48pp. text & [64]pp. advertisements, illustrated. ¶¶ Fine copy.
(25935).
EUR 20.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Handboek Militaire Uniformen en Distinctieven van het Oostblok [Confidentieel].
's-Gravenhage. Department van Defentie. Generale Staf. Afd. Inlichtingen & Veiligheid. 1974 Original publisher's paperback, title frontcover, 8vo: 172pp., very fine copy. references. Added: 1 page of additional notes. ¶¶ Very fine copy.
(38250).
EUR 25.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Handelingen XVI. Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis.
St. Pieters-Jette. Publisher: K.Z.M.T.L.G. 1962 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, 8vo; 464pp., 15 contributions, footnotes, bibliographical notes. ¶¶ Very fine copy.
¶ Volume 16: Handelingen Koninklijke Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis. (10948).
EUR 15.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Handelingen XVIII. Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis.
St. Pieters-Jette. Publisher: K.Z.M.T.L.G. 1964 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, 8vo; 384pp., 13 contributions, footnotes, bibliographical notes. ¶¶ Very fine copy.
¶ Volume 18: Handelingen Koninklijke Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis. (10949).
EUR 15.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Handelingen XX. Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis.
St. Pieters-Jette. Publisher: K.Z.M.T.L.G. 1966 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, 8vo; 420pp., 18 contributions, footnotes, bibliographical notes. ¶¶ Very fine copy.
¶ Volume 20: Handelingen Koninklijke Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis. (10950).
EUR 15.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Handelingen XXI. Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis.
St. Pieters-Jette. Publisher: K.Z.M.T.L.G. 1967 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, 8vo; 426pp., 15 contributions, footnotes, bibliographical notes. ¶¶ Very fine copy.
¶ Volume 21: Handelingen Koninklijke Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis. (10951).
EUR 15.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Handelingen XXIII. Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis.
St. Pieters-Jette. Publisher: K.Z.M.T.L.G. 1969 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, 8vo; 438pp., 15 contributions, footnotes, bibliographical notes. ¶¶ Very fine copy.
¶ Volume 23: Handelingen Koninklijke Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis. (10952).
EUR 15.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Handelingen XXXI. Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis.
St. Pieters-Jette. Publisher: K.Z.M.T.L.G. 1977 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, 8vo; 320pp., 12 contributions, footnotes, bibliographical notes. ¶¶ Very fine copy.
¶ Volume 31: Handelingen Koninklijke Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis. (10953).
EUR 15.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Handelingen XXXII. Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis.
St. Pieters-Jette. Publisher: K.Z.M.T.L.G. 1978 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, 8vo; 314pp., 14 contributions, footnotes, bibliographical notes. ¶¶ Very fine copy.
¶ Volume: 32 Handelingen Koninklijke Zuidnederlandse Maatschappij voor Taal- en Letterkunde en Geschiedenis. (10954).
EUR 15.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Historia Agriculturae. [Vol. 1-4.].
Groningen-Djakarta. J.B. Wolters. 1953 Original publisher's sewn paperback, lettering spine and frontcover, 1953-'57, 8vo; Vol. 1; xij, 194pp., 3 contributions, footnotes, bibliographical notes. Vol. 2; x, 234pp., 2 contributions, footnotes, bibliographical notes. Vol. 3: xiv, 262pp., large folded table in the rear, 5 contributions, footnotes, tables, bibliographical notes. Vol. 4; xiv, 204pp., 3 contributions, footnotes, bibliographical notes. ¶¶ Very fine copies.
(9171).
EUR 65.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Jisrael. Volk und Land. Jüdische Anthologie.
Berlin. Hechaluz. 1934 Original publisher's cloth hardback, lettering spine and frontcover, 8vo; xvi, 404pp., notes, afterword. Fine copy.
(9635).
EUR 30.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Kunstschatten uit de Benedictijnerabdij van Admont.
Tienen. Stedelijk Museum 'Het Toreke'. 1987 Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 4to; 176pp., very richly illustrated. ¶¶ Very fine copy - as new.
¶ Europalia 87 Österreich. Text in Dutch - French - German. (11216).
EUR 12.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Les pipes de Vve. Hasslauer - successeur de Gambier.
Editions Collections Livres. Original publisher's paperback, blue title spine and frontcover, 4to:
(29038).
EUR 45.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Miscellanea Trajectensia. Bijdragen tot de geschiedenis van Maastricht. Uitgegeven bij Gelegenheid van het 300-jarig bestaan van de Stadsbibliotheek van Maastricht 1662 - 31 juli - 1962.
Maastricht. L.G.O.G. 1962 Original publisher's sewn gray paperback, title spine and frontcover, thick tall 8vo: 694pp., [8]pp., 27 contributions with illustrations - notes - references, table of contents. Contributors: Mr. Drs. H.H.E. Wouters - Mr. H. Hardenberg - Prof. Dr. J.J.M. Timmers - Drs. J.M.G. Notermans - Dr. G.W.A. Panhuijsen - M.K.J. Smeets - Prof. Dr. J. Stiennon - Prof. Dr. W. Jappe Alberts - Dr. P.J.H. Vermeeren - J.G.J. Koreman - M.G.M.A. van Heyst - Mr. Drs. H.H.E. Wouters - J.M. van de Venne - etc. Untrimmed. ¶¶ Very fine copy.
¶ Volume 4: Werken uitgegeven door Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap. (16772).
EUR 25.00
|
bestel
|
vraag
|
--
Resolutien van de Provisioneele Representanten van het volk van Bataafsch Braband, Genomen in den Jaare 1795, het eerste jaar der Bataafsche Vryheid & Resolutien van de Provisioneele Representanten van het volk van Bataafsch Braband, Genomen in den Jaare 1796, het tweede jaar der Bataafsche Vryheid [2 Vols.].
Den Bosch. H. Palier & Zoon & P. Arkesteyn - Departementaale Drukkers [Ca. 1796-1797]. Contemporary blue paper-covered boards, title on label frontcover, folio: Vol. 1: 1795. Het Eerste Jaar Der Bataafsche Vryheid: [ij], (136)pp., viij, 562pp., title-page, list places & subjects, introduction, general index. & Vol. 2. 1796. Het Tweede Jaar Der Bataafsche Vryheid : [ij], [290]pp., 1126pp., title-page, list places & subjects, general index. Papercovering on spines not present. ¶¶ Fine & firm copies.
(39999).
EUR 275.00
|
bestel
|
vraag
|
1
2
3
4
|
>
|
>>
|
Opnieuw zoeken
|