Recht

Er zijn 975 boeken gevonden. Getoond worden: 1 t/m 20

Opnieuw zoeken |


--  Resolutien van de Provisioneele Representanten van het volk van Bataafsch Braband, Genomen in den Jaare 1795, het eerste jaar der Bataafsche Vryheid & Resolutien van de Provisioneele Representanten van het volk van Bataafsch Braband, Genomen in den Jaare 1796, het tweede jaar der Bataafsche Vryheid [2 Vols.].
Den Bosch. H. Palier & Zoon & P. Arkesteyn - Departementaale Drukkers [Ca. 1796-1797]. Contemporary blue paper-covered boards, title on label frontcover, folio: Vol. 1: 1795. Het Eerste Jaar Der Bataafsche Vryheid: [ij], (136)pp., viij, 562pp., title-page, list places & subjects, introduction, general index. & Vol. 2. 1796. Het Tweede Jaar Der Bataafsche Vryheid : [ij], [290]pp., 1126pp., title-page, list places & subjects, general index. Papercovering on spines not present. ¶¶ Fine & firm copies.
(39999).
EUR 275.00     |  bestel  |  vraag  |

AA, MR. H. & MR. J.TH. DE SMIDT & A.H. HUUSSEN JR. [EDS.].  Bronnen van de Nederlandse Codificatie sinds 1798. Volume I: Stukken van algemene aard. De gedrukte ontwerpen van 1804 en hun voorgschiedenis & Volume 2: Huwelijks- en huwelijksgoederenrecht tot 1820 [2 Vols. Compl.].
Utrecht Kemink & Zoon. 1968 Original publisher's sewn wrappers, black lettering spine and frontcover, 1968-1975, 8vo: Vol. 1: xvi, 582pp., appendices, abbriveviations, archives, bibliography, sources, index names, index subject. Vol. 2: xxij, archives, bibliography, sources, concordances, index names, index places. ¶¶ Very fine copies.
¶ Serie 3- Vol. 22: Oude Vaderlandsche Rechtsbronnen. Werken der Vereeniging tot Uitgave der Bronnen van het Oude Vaderlandsche Recht - Utrecht. (16873).
EUR 45.00     |  bestel  |  vraag  |

AALBERS, P.G.  Het einde van de horigheid in Twente en Oost-Gelderland, 1795-1850.
Zutphen. Walburg Pers. 1979 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, tall 8vo: 284pp., 7 illustrations, notes, sources, bibliography, archives, abbreviations, appendix, summary in German, maps, list of illustrations, index geographical names, index persons, index subjects. ¶¶ Very fine copy. ISBN: 9060114132.
¶¶ Thesis University Amsterdam. (2936).
EUR 20.00     |  bestel  |  vraag  |

AARDENNE, VAN W.A. & C.D. DE JONG & T. SPIJKERBOER [ED.].  Harmonisatie van het asielrecht in Europa.
Zwolle. W.E.J. Tjeenk Willink. 1993 Original publisher's sewn paperback, lettering spine and frontcover, 8vo; iv, 80pp., 4 contributions, notes, bibliographical notes, on the authors. As new. ISBN: 9027138605.
¶ Volume 18: Publikatie van de Rechtskundige Afdeling van het Thijmgenootschap. (7216).
EUR 12.00     |  bestel  |  vraag  |

ABAS, MR. P. [ET AL.].  Non sine Causa. Opstellen aangeboden aan Prof. Mr. G.J. Scholten ter gelegenheid van zijn afscheid als hoogleraar aan de Universiteit van Amsterdam.
Zwolle. W.E.J. TjeenkWillink. 1979 Original publisher's green cloth hardback, gilt lettering spine, 8vo; frontispiece portrait, xxvi, 552pp., illustrations, 33 contributions, notes, bibliographical notes, table of contents, bibliography Prof. Mr. G.J. Scholten. ¶¶ Fine copy. ISBN: 9027115451.
(7116).
EUR 22.00     |  bestel  |  vraag  |

ABAS, P. & A. BROEKERS-KNOL  Een methode voor het oplossen van casusposities. Een juridisch practicum.
Arnhem. Gouda Quint bv. 1985 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, tall 8vo; 230pp. ¶¶ Fine copy. ISBN: 9060003640.
(26517).
EUR 10.00     |  bestel  |  vraag  |

AGOCS, CAROL [ED.].  Workplace Equality. International Perspectives on Legislation, Policy and Practice.
The Hague-London-New York. Kluwer Law International. 2002 Original publisher's paper covered boards, title spine and frontcover, tall 8vo: xij, 284pp., [ij], 13 essays/chapters, tables, notes, references, subject index. ¶¶ As new. ISBN: 9041118438.
¶ Volume 7: Library of Public Policy and Public Administration. (16616).
EUR 75.00     |  bestel  |  vraag  |

AHSMANN, MARGREET  Collegia en Colleges. Juridisch onderwijs aan de Leidse Universiteit 1575-1630 in het bijzonder het disputeren.
Groningen. Wolters Noordhoff-Egbert Forsten. 1990 Original publisher's sewn paperback, lettering spine and frontcover, thick 8vo; xij, 642pp., illustrated, sources in manuscript, printed sources, bibliography, index persons, index subjects, summary in German [5pp]. ¶¶ As new. ISBN: 9062431143.
¶ Volume 1: Rechtshistorische Studies. Nieuwe Reeks. (9434).
EUR 15.00     |  bestel  |  vraag  |

ALEXANDROWICZ, C.H. [ED.].  Grotian Society Papers 1972. Studies in the History of the Law of Nations.
The Hague. Martinus Nijhoff. 1972 Original publisher's sewn cream paperback, title spine and frontcover, tall 8vo: x, 266pp., 8 contributions with footnotes - bibliographical notes, general index. Contributors: J.M. Ross - D.P. O'Connell - F.H. Hinsley - Dr. François Eustacie - J.G. Starke - Dr. F.S. Ruddy - Dr. J. Mossner - Dr. Peter Fischer. ¶¶ Very fine copy.
(41894).
EUR 20.00     |  bestel  |  vraag  |

ALKEMA, E.A.  Studies over Europese grondrechten. De Invloed van de Europese conventie op het Nederlands recht.
Deventer. Kluwer. 1978 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, tall 8vo: xxij, 312pp., notes, bibliographical notes, table of contents, abbreviations, summary in English [5pp.], bibliography, sources, index subjects, curriculum vitae, colophon. ¶¶ Very fine copy. ISBN: 9026810415.
¶ Thesis University Leiden. (7168).
EUR 10.00     |  bestel  |  vraag  |

ALKEMA, MR. E.A. [ET AL.].  Vrijheid en Recht. Opstellen aangeboden aan Prof. Mr. E.H. s'Jacob ter gelegenheid van zijn aftreden als hoogleraar aan de Rijksuniversiteit Groningen.
Zwolle. W.E.J. Tjeenk Willink. 1975 Original publisher's brown cloth hardback, gilt title spine, pictorial dustjacket, tall 8vo; frontispiece portrait, x, 394pp., 27 essays, footnotes, bibliographical notes, general bibliography, bibliography Prof. mr. s'Jacobs. ¶¶ Very fine copy. ISBN: 9027110506.
(24140).
EUR 10.00     |  bestel  |  vraag  |

ALLEWIJN, MR. DICK  Met de overheid om tafel.
Den Haag. Sdu Uitgevers. 2007 Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo: 170pp., footnotes, bibliographical notes, appendices, note on author, index. ¶¶ Very fine copy - as new. ISBN: 978905409401.
¶ Volume 6: Mediationreeks. (35819).
EUR 18.00     |  bestel  |  vraag  |

ALLOU, ROGER  Discours et Plaidoyers de M. Allou. Ancien batonnier de l'ordre des advocats, sénateur. Publiés par Roger Allou. [2 vols. Complete].
Paris. A. Durand et Pedone-Laurier. 1884 Original publisher's sewn wrappers, light blue paper, black lettering spine and covers, large 8vo; Vol. I.; frontispiece portrait in steelengraving, xvi, 596pp. Vol. II.; iv, 608pp. Unopened set. Very fine.
(3498).
EUR 175.00     |  bestel  |  vraag  |

ANDRÉ DE LA PORTE, E. & W.M.A. BREMMER [EDS. - ET AL.].  Bij deze stand van zaken. Opstellen aangeboden aan A.L. Melai.
Arnhem. Gouda Quint bv. 1983 Original publisher's red cloth hardback, gilt title spine, dustjacket, tall 8vo: frontispiece portrait, xvi, 550pp., [ij], 30 contributions, list works A.L. Melai, annotations, abbreviations, footnotes, bibliographical notes, references. ¶¶ Very fine copy. ISBN: 9060002822.
(32585).
EUR 30.00     |  bestel  |  vraag  |

ANEMA, MR. ANNE  De Gronden voor Echtscheiding in het Nederlandsch Burgerlijk Recht.
Wageningen. Naamlooze Vennootschap Drukkerij " Vada ". 1904 Original publisher's wrappers, lettering spine and frontcover, 4to; 148pp., notes, appendix. Some wear. Some rust. Scarce.
(5759).
EUR 30.00     |  bestel  |  vraag  |

ANGELINO, A.D.A. DE KAT  Staatkundig beleid en bestuurszorg in Nederlandsch-Indië. Deel 2: De overheidszorg in Nederlandsch-Indië.
's-Gravenhage. Martinus Nijhoff. 1931 Original publisher's blue cloth spine hardback, lettering spine, 8vo; xij, 766pp., notes, bibliography, index. Fine.
(6587).
EUR 12.00     |  bestel  |  vraag  |

ANKUM, PROF. MR. J.A. & MR. A.S. HARTKAMP  Romeinsrechtelijk handwoordenboek.
Zwolle. W.E.J. Tjeenk Willink. 1973 Original publisher's red paper-covered boards, gilt title spine and frontcover, 8vo; 214pp., abreviations, appendices. ¶¶ Fine copy. ISBN: 9027108153.
(29296).
EUR 20.00     |  bestel  |  vraag  |

ANONYMOUS  Gelrische Landt- en Stadt-Rechten in het Overquartier van Ruremonde. Vijfden Druk. Op nieuw verbetert, en meteenen naauwkeurigen bladwyzer en kanttekeningen verrykt, voorts met eenen Appendix vervattende het Eeuwig Edict des jaars 1611, de Cancellerie- instructie en verscheide andere voornaame Reglementen en Placcaaten hier in dit Overquartier geöbserveert.
Venlo. Wed. H. Bontamps, boekdrukster en verkoopster. 1783 Contemporary brown leather spine hardback, gilt lettering on label spine, marbled covers, folio; Title-page printed in red & black, large title-vignette, handmarbled endpapers, xviij, 430pp. Appendix: Title-page in black, large title-vignette; 431-498pp. ¶¶ Firm and very fine copy.
(3910).
EUR 550.00     |  bestel  |  vraag  |

ANONYMOUS  Keuren ende Ordonnantien van het Hoog-Heemraedschap van Rhijnland, gemaakt bij Dijkgrave ende Hoog-Heemraden deszelven Lands. Eerste stuk & Tweede stuk & Derde stuk.[3 in 1].
Leiden. Pieter Delfos Jr. 1769 Original publisher's plain blue paper boards, 1769-1803, 3 vols. in 1, 4to; frontispiece coat-of-arms Rhijnland, iv, 222pp., 223-404pp., ij, 134pp. Each volume has his own index. Added a letter of the " Dijkgraaf van Rijnland " to Jhr. van Barnaast, Hoofd Ingeland-plaatsvervanger van Rijnland, dated 20 october 1858. Very fine.
¶ See also booknr. 2263. (2262).
EUR 200.00     |  bestel  |  vraag  |

ANONYMOUS  Keyserlicke statuten Ordonnantien, Costumen, ende Ghewoonten, ende bysonder elcker Stadt rechten, principalijck den keyserlijcken landen aengaende. & Maniere om een proces te voeren; Leerende hoemen een sake voor Rechte sal bedingen, ende voortsichtelyck beleyden & Tractaet Crimineel Gestelt by maniere van een Judiciele practica van saecken die d'lijf, goede naem ende faem aengaen, met aenwijsinghe vande Weerlijcke ende Geestelijcke Rechten, daer uyt het selve ghenomen is. & In stitvtiones Imperiales. Een gherechtich oorspronck der Keyserlijcke Rechten [4 Vols. in 1].
's-Gravenhage. By de Weduwe, ende Erfgenemen van wijlen Hillebrandt Jacobsz. van Wouw. 1641 Contemporary vellum hardback, lettering spine, 1640 & 1641, 8vo: Vol. 1: Keyserlycke Statvten. Large title-page engraving, 310pp., [12]pp. index, large engraving, folded genealogy. Vol. 2: Maniere om een proces te voeren: Large title-engraving, 124pp. Vol. 3: Tractaet Crimineel: engraved title-page, [ij], 60pp., [6]pp. index. Vol. 4: Institvtiones Imperiales. Large title-page engraving, 250pp., [4]pp. index. ¶¶ Very fine, firm bound copy.
(9123).
EUR 750.00     |  bestel  |  vraag  |

1 2 3 4 | > | >>

Opnieuw zoeken |