Recht
Er zijn 978 boeken gevonden. Getoond worden: 21 t/m 40
<< eerste
|
< vorige
|
2
3
4
5
6
|
volgende >
|
laatste >>
|
Opnieuw zoeken
|
ANONYMOUS
Keuren ende Ordonnantien van het Hoog-Heemraedschap van Rhijnland, gemaakt bij Dijkgrave ende Hoog-Heemraden deszelven Lands. Eerste stuk & Tweede stuk & Derde stuk.[3 in 1].
Leiden. Pieter Delfos Jr. 1769 Original publisher's plain blue paper boards, 1769-1803, 3 vols. in 1, 4to; frontispiece coat-of-arms Rhijnland, iv, 222pp., 223-404pp., ij, 134pp. Each volume has his own index. Added a letter of the " Dijkgraaf van Rijnland " to Jhr. van Barnaast, Hoofd Ingeland-plaatsvervanger van Rijnland, dated 20 october 1858. Very fine.
¶ See also booknr. 2263. (2262).
EUR 200.00
|
bestel
|
vraag
|
ANONYMOUS
Keyserlicke statuten Ordonnantien, Costumen, ende Ghewoonten, ende bysonder elcker Stadt rechten, principalijck den keyserlijcken landen aengaende. & Maniere om een proces te voeren; Leerende hoemen een sake voor Rechte sal bedingen, ende voortsichtelyck beleyden & Tractaet Crimineel Gestelt by maniere van een Judiciele practica van saecken die d'lijf, goede naem ende faem aengaen, met aenwijsinghe vande Weerlijcke ende Geestelijcke Rechten, daer uyt het selve ghenomen is. & In stitvtiones Imperiales. Een gherechtich oorspronck der Keyserlijcke Rechten [4 Vols. in 1].
's-Gravenhage. By de Weduwe, ende Erfgenemen van wijlen Hillebrandt Jacobsz. van Wouw. 1641 Contemporary vellum hardback, lettering spine, 1640 & 1641, 8vo: Vol. 1: Keyserlycke Statvten. Large title-page engraving, 310pp., [12]pp. index, large engraving, folded genealogy. Vol. 2: Maniere om een proces te voeren: Large title-engraving, 124pp. Vol. 3: Tractaet Crimineel: engraved title-page, [ij], 60pp., [6]pp. index. Vol. 4: Institvtiones Imperiales. Large title-page engraving, 250pp., [4]pp. index. ¶¶ Very fine, firm bound copy.
(9123).
EUR 750.00
|
bestel
|
vraag
|
ANONYMOUS
Land-Regt van Thielre - en Bommelre - Weerden, mitsgaders Herwaarden, voorts de Heerlykheden en Gerigten daar onder resorterende, als ook 't Ampt van Beest en Renoy.
Arnhem. Wilh. Heggers, Ordinaris Drukker van den Wel Ed. Hove van Gelderlandt. 1721 Original publisher's sewn wrappers [hand marbled], 4to; [2], iv, 200pp. Title-page with engraved coat-of-arms. Loose binding. On large paper.
(3796).
EUR 275.00
|
bestel
|
vraag
|
ANONYMOUS
Register op de Keuren en Ordonnantiën van het Hoog-Heemraadschap van Rijnland, bevattende den zakelijken inhoud van dezelven.
Leiden. D. du Mortier en Zoon. 1823 Original publisher's plain blue paper boards, 4to; 314pp. Aalsmeer - Zijlen, duikers, pompen. Very fine.
¶ See also booknr. 2262. (2263).
EUR 150.00
|
bestel
|
vraag
|
APELDOORN, DR. L.J. VAN
Uit de practijk van het Hof van Holland in de tweede helft van de zestiende eeuw.
Bussum. Kemink & Zoon. 1967 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, 1967-1971, tall 8vo; Part 1: 176pp. Part 2: 177-388pp. Part 3: 389-552pp. With loosely added - table of contents. Complete volume. Fine copy.
¶ Volume/Deel XIII: Vereeniging tot Uitgaaf der Bronnen van het Oud-Vaderlandsche Recht. (16983).
EUR 25.00
|
bestel
|
vraag
|
APELDOORN, L.J. VAN
Nicolaes Everaerts [1462-1532] en het recht van zijn tijd.
Amsterdam. Noord-Hollandsche Uitgevers Maatschappij. 1939 Original publisher's sewn blue wrappers, title frontcover, 2nd revised editiontall 8vo: 60pp., footnotes, bibliographical notes, afterword. ¶¶ Fine copy.
¶ Volume 50 Serie B nr. 7: Mededelingen der Koninklijke Nederlandsche Academie van Wetenschappen, Afd. Letterkunde. (30858).
EUR 12.00
|
bestel
|
vraag
|
ARASSE, DANIEL
De machine van de Revolutie. Een geschiedenis van de guillotine.
Nijmegen. SUN. 1989 Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, tall 8vo; 256pp., illustrations, conclusion, appendices, notes. As new. ISBN: 9061682967.
¶ Volume Series: Sporen. (21263).
EUR 10.00
|
bestel
|
vraag
|
ARENDT, M.
Manuel d'antiquités romaines publié a l'usage de ses élèves.
Louvain. Vanlinthout & Vandenzande. 1837 Original publisher's green leather spine, green handmarbled paper covered boards, 8vo; viij, 582pp. Firm copy.
(17646).
EUR 55.00
|
bestel
|
vraag
|
ARNOLD, SIR THOMAS W.
The Caliphate
Oxford-London-New York-Toronto. Oxford University Press-Sandpaper Books Ltd. 1999 Original publisher's dark blue paper-covered boards, gilt title spine, green pictorial dustjacket, reprint [1924], 8vo: 223pp., [3]pp., bibliographical notes & references, table of contents, index, advertisement. ¶¶ Very fine copy - as new. ISBN: 978019820861.
(37817).
EUR 18.00
|
bestel
|
vraag
|
ARRIBAS, ANTONIO
The Iberians.
London. Thames & Hudson. 1964 Original publisher's cloth hardback, gilt title spine, gilt ornament frontcover, pictorial dustjacket, 8vo: 274pp., 90 photographs, 53 line drawings, 8 maps, 5 tables, notes on plates, bibliography, index. Text in English. ¶¶¶ Very fine copy.
¶ Volume 36: Ancient Peoples and Places. (43149).
EUR 10.00
|
bestel
|
vraag
|
ASSCHER, B.E.
De verjaring in het internationaal privaatrecht.
Amsterdam. S. van Helden. 1881 Original publisher's purple cloth hardback, gilt title spine and frontcover, gilt ornament backcover, 8vo; [viij], 68pp., [vi]. Firm copy.
¶ Thesis University Amsterdam. (18877).
EUR 25.00
|
bestel
|
vraag
|
ASSER, W.D.H.
In solidum of pro parte. Een onderzoek naar de ontwikkelingsgeschiedenis van de hoofdelijke en gedeelde aansprakelijkheid van vennoten tegenover derden.
Groningen. E.J. Brill-Universitaire Pers Leiden. 1983 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, tall 8vo: xij, 368pp., footnotes, bibliographical notes, abbreviations, conclusion, appendix, sources, general bibliography, index citations, index subjects, index names, summary in English. Eddata leaflet added. ¶¶ Very fine copy. ISBN: 9004070818.
¶ Volume 9: Rechtshistorische Studies. (38525).
EUR 20.00
|
bestel
|
vraag
|
AUTRAND, FRANÇOISE
Charles VI. La folie du roi.
Paris. Librairie Athème Fayard. 1986 Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, tall thick 8vo: 648pp., [iv], illustrations, maps, chronology, genealogical tables, sources, bibliography, index. Text in French. ¶¶ Fine copy. ISBN: 2213017034.
(32593).
EUR 15.00
|
bestel
|
vraag
|
BAAIJENS-VAN GELOVEN, Y.G.M.
Overdracht en overname van strafvervolging.
Arnhem-Tilburg. Gouda Quint-University Tilburg. 1996 Original publisher's sewn blue paperback, title spine and frontcover, large 8vo: 474pp., footnotes, bibliographical notes, abbreviations, summary in Dutch, summary in English, bibliography, appendices, jurisprundence, index subjects. ¶¶ Very fine copy - as new.
¶ Thesis University Brabant [Tilburg]. (43469).
EUR 20.00
|
bestel
|
vraag
|
BAALEN, C.C. VAN & A.S. BOS & W. BREEDVELD [EDS. - ET AL.].
De waan van de dag. Jaarboek Parlementaire Geschiedenis 2006.
Amsterdam-Nijmegen. Uitgeverij Boom-Centrum Parlementaire Geschiedenis. 2006 Original publisher's paperback, pictorial frontcover, tall 8vo: 208pp., 26 contributins, illustrations, notes, bibliographical notes, notes on authors & editors. ¶¶ Very fine copy - as new. ISBN: 9085063531.
(33366).
EUR 16.00
|
bestel
|
vraag
|
BACKX, H.A.M.
Het particulier onderwijs : een onderzoek naar de taak van de wetgever inzake het niet door de overheid bekostigde onderwijs in het bijzonder het erkend onderwijs.
Tilburg. Schoordijk Instituur-KUB. 1994 Original publisher's sewn paperback, title spine and frontcover, large 8vo: xxij, 338pp., footnotes, bibliographical notes, summary in English, appendices, index, publisher's advertisement. ¶¶ Fine copy.
¶ Thesis Katholieke Universiteit Brabant [Tilburg]. (43390).
EUR 15.00
|
bestel
|
vraag
|
BAFCOP, M. [INTROD.].
500 jaar grote raad 1473-1973. Tentoonstelling van Karel de Stoute tot Keizer Karel.
Mechelen. Stadsbestuur Mechelen. 1973 Original publisher's sewn paperback, pictorial front- and backcover, tall 8vo: 252pp., illustrated, 4 essays with references, catalogue of over 500 items described, biographical notes, genealogical table, table of contents. ¶¶ Fine copy.
¶ Printed in 3000 copies. (32351).
EUR 15.00
|
bestel
|
vraag
|
BAKKER, R.V.
De bevoegdheid der Politie in het Nederlandsche recht.
Leiden. Rijks-Universiteit Leiden. 1904 Original publisher's sewn gray paperback, title frontcover, 8vo: 152pp., [ij], footnotes, bibliographical notes. ¶¶ Fine copy.
¶ Thesis University Leiden. (31931).
EUR 15.00
|
bestel
|
vraag
|
BALLEGOOIJ, G.A.C.M. [ET AL.].
Bestuursrecht in het Awb-tijdperk.
Deventer. Kluwer. 2004 Original publisher's green paper covered boards, white title spine and frontcover, 5th revised edition, tall 8vo; xviij, 300pp., abbreviations, index. as new. As new. ISBN: 9026837224.
(16631).
EUR 30.00
|
bestel
|
vraag
|
BAMBERGER, LUDWIG
Die Zettelbank vor dem Reichstag. Versuch einer gemeinverständlichen Darstellung.
Leipzig. Brockhaus. 1874 Contemporary red cloth hardback, white title spine, 8vo; viij, 122pp. ¶¶ Very fine copy.
¶ First edition. (29879).
EUR 50.00
|
bestel
|
vraag
|
<<
|
<
|
2
3
4
5
6
|
>
|
>>
|
Opnieuw zoeken
|